Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Kolejna grupa brała udział w akcji "Urząd przyjazny dzieciom". Tym razem była to klasa 0 a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku.