Kolejna grupa brała udział w akcji "Urząd przyjazny dzieciom". Tym razem była to klasa 0 a ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Konstytucji 3 Maja w Nasielsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.