Awaria sieci Orange usunięta!
EDIT 12:49: Awaria sieci Orange została usunięta. Połączenia do Urzędu Miejskiego w Nasielsku działają już poprawnie.
Z powodu ogólnopolskiej awarii sieci telefonicznej Orange, w dniu 4.12.2025 występują problemy z połączeniami telefonicznymi do Urzędu Miejskiego w Nasielsku. Usterka powoduje, że rozmówcy są niesłyszalni jednostronnie, co występuje losowo. Problem jest związany z awarią u operatora Orange, który pracuje nad usunięciem usterki. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.
Przepraszamy za utrudnienia, które nie wynikają z winy Urzędu.

