Logo Gminy Nasielsk
Powróć do: Wsparcie zadań

UKS „Sokół” Nasielsk - relacja z obozu 2023

Obóz UKS Sokół w Januszkowie to już miłe wspomnienie. W obozie uczestniczyło 35 zawodników. Zajęcia piłkarskie prowadzili trenerzy Piotr Kosztowniak, Tomasz Czajkowski oraz Robert Bugalski. Kształtowali sprawność ogólną, zdolności koordynacyjne, umiejętności techniczne zawodników. W różnych grach rozwijali umiejętności taktyki indywidualnej oraz zespołowej. Indywidualnie z trenerem nad swoimi umiejętnościami oraz formą fizyczną pracowali nasi bramkarze. Rozegraliśmy spotkania z zespołami Warmii Olsztyn, MKS Piotrków Trybunalski, FC Komorów, KS Tczew. Nasi zawodnicy uczestniczyli także w zajęciach treningu mentalnego prowadzonych przez trenera Robert Gródek Zawodnicy skupiali się nad tworzeniem ducha drużyny, wspólnie określali swoje cele, opowiadali o swoich emocjach i uczyli się jak sobie z nimi radzić. Zajęcia te realizowane były w ramach programu profilaktyki realizowanego przy współpracy z Urzędem Miasta w Nasielsku. 
Dziękujemy Zawodnikom za zaangażowanie w zajęcia, Rodzicom za zaufanie nam i powierzenie swoich dzieci, Trenerom za wspaniałą pracę oraz opiekę przez całą dobę. 
Dziękujemy Urzędowi Miasta w Nasielsku za wsparcie finansowe w organizacji obozu.

Uczniowski Klub Sportowy ,,Sokół" w Nasielsku

 

Zadanie zostało dofinansowane w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023-2026.