Powołanie Obwodowych Komisji Wyborczych i ustalenie terminu pierwszych posiedzeń
Informujemy, że w dniu 23 kwietnia 2025 r. Komisarz Wyborczy w Warszawie III Postanowieniem Nr 128/2025 dokonał powołania Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Nasielsk, które będą wykonywać działania związane z przeprowadzeniem na terenie naszej gminy wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na 18 maja 2025 r. Postanowienie ze składami komisji jest dostępne na stronie https://bip.nasielsk.pl/wybory-prezydenta-rp-2025.html
Ponadto Postanowieniem Nr 129/2025 z dnia 23 kwietnia 2025 r. Komisarz Wyborczy w Warszawie III zwołał również pierwsze posiedzenie wszystkich Obwodowych Komisji Wyborczych. Odbędzie się ono w dniu 8 maja 2025 r. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku, ul. Tadeusza Kościuszki 21, 05-190 Nasielsk (sala gimnastyczna). Wraz z posiedzeniem przeprowadzone zostanie również przez Urzędnika Wyborczego Gminy Nasielsk szkolenie dla członków wszystkich komisji.

