Pierwsza w tym roku „garażówka” już za nami
W minioną sobotę, 24 maja br., odbyła się pierwsza w tym roku Wyprzedaż Garażowa w Nasielsku. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowanie, zarówno wśród wystawców jak i kupujących. Na stoiskach można było znaleźć m.in.: ubrania, książki, zabawki, rowery. Wiele z tych rzeczy znalazło nowych właścicieli.
Następna wyprzedaż zaplanowana jest na 14 czerwca! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w tym dniu wystawić swoje stoisko do wypełnienia zgłoszenia na stronie www.garazowka.nasielsk.pl a tym, którzy odwiedzili nas w ten weekend dziękujemy za obecność!

