Najmłodsi mieszkańcy Nasielska nie zwalniają tempa!
Odwiedzili nas uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku, którzy z zaciekawieniem poznawali miejsca, do których na co dzień mieszkańcy przychodzą ze swoimi sprawami. Była to okazja do wspólnej rozmowy, poznania pracy samorządu i zobaczenia, jak wygląda codzienne funkcjonowanie urzędu od środka.
Dziękujemy naszym gościom za wizytę i życzymy, aby zapał do odkrywania świata i zdobywania nowych doświadczeń towarzyszył im każdego dnia.

