Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Zapoznaj się z POLITYKĄ PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIES.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

III Jarmark Bożonarodzeniowy w Nasielsku

Odliczamy dni! Już niebawem, 2-3 grudnia w centrum Nasielska na terenie odnowionego skweru odbędzie się III edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego. Bez wątpienia czeka nas mnóstwo atrakcji. Warsztaty artystyczne, karuzela wiedeńska, szczudlarze, sanie VR, śnieżna kula, spektakl teatralny, fotobudka 360, Food Trucki, a przede wszystkim wizyta św. Mikołaja, który przyjedzie do Nasielska świątecznym autobusem!  


Na scenie zaprezentują się nasielscy seniorzy, przedszkolaki i młodzież szkolna, jak również członkowie grupy tanecznej „Pasja Tańca” z Nasielska. Nie lada gratką będzie koncert nasielskiego chóru „Lira” pod przewodnictwem Pani Joanny Ostaszewskiej. Do Nasielska przyjadą również artyści z naszej gminy partnerskiej z Nowej Uszycy. Nie zabraknie również bajkowej aranżacji chatki Shreka – ulubieńca dzieci i dorosłych, a to wszystko pod sufitem stworzonym z magicznych girland. Czas jarmarku to czas spełniania dobrych uczynków. Dlatego też odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz Ksawerego Daleckiego, który zmaga się z nieuleczalną chorobą. Dwudniowy jarmark zakończymy lodowym show – pokazem rzeźbienia w lodzie! Szczegóły znajdują się na plakacie.


Wszystkich mieszkańców i gości zapraszamy na przepyszną herbatkę serwowaną przez pracowników Urzędu. Dziękujemy serdecznie wszystkim sponsorom i partnerom, którzy pomagają nam stworzyć to wyjątkowe święto w naszej gminie. Spotkajmy się przy kolorowej choince w centrum jarmarku, śpiewajmy, złóżmy sobie życzenia świąteczne i bądźmy po prostu razem! 
Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.