Logo Gminy Nasielsk

MAZOpiknik

Zapraszamy wraz z Samorządem Województwa Mazowieckiego na pierwszy w Nasielsku MAZOpiknik.

21 czerwca 2025

Stadion Miejski w Nasielsku, ul. Dębowa

Czekają na Was:

- warsztaty: lampiony w słoiku, domowe herbatniki, eco kosmetyki, pachnące zawieszki

- regionalne przysmaki i jarmark wyrobów ludowych

- gry, zabawy i konkursy z nagrodami

- malowanie buziek i plecenie warkoczyków

- pokazy iluzjonisty, animacje taneczne

- strefa zdrowia: edukacja nt. zaburzeń odżywiania i uzależnień, oznaczenie poziomu cukru, pomiar tlenku węgla w wydychanym powietrzu, edukacja w zakresie raka piersi

- warsztaty tańca

- koncerty: support Arleta Lemańska i gwiazda wieczoru De Mono

Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół i znajomych. Dobry nastrój gwarantowany!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności