Logo Gminy Nasielsk

Wyłączenie prądu

Informujemy, że Energa-Operator planuje wyłączenie prądu na terenie Gminy Nasielsk:

- Cegielnia Psucka IV zasilanie ze stacji trafo T771597

Obwód kablowy nN od złącznika ZK nr Z77058000 do końca obwodu.

Wyłączenie prądu nastąpi we wtorek 21 maja 2024 r. w godz. 8:00-14:00.

Plakat

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności