Przypomnienie – zgłoszenia do debaty nad Raport o stanie Gminy Nasielsk za 2025 r.
W najbliższy czwartek 25 czerwca 2026 r. odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Nasielsku, której jednym z punktów porządku obrad będzie debata nad „Raportem o stanie Gminy Nasielsk za 2025 rok”.
Przypominamy, że w debacie nad „Raportem” może wziąć udział 15 mieszkańców Gminy Nasielsk. Mieszkaniec Gminy Nasielsk, który chciałby zabrać głos w debacie nad „Raportem”, jest zobowiązany złożyć do Przewodniczącego Rady Miejskiej w Nasielsku pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 mieszkańców Gminy Nasielsk. Zgłoszenia przyjmowane są w Biurze Obsługi Interesantów w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nasielsku (parter) w godzinach pracy Urzędu. O zakwalifikowaniu do debaty decyduje kolejność zgłoszeń oraz ich poprawność (spełnienie wymogów formalnych).
Termin składania zgłoszeń upływa we środę 24 czerwca br., tj. w dzień poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja Rady Miejskiej w Nasielsku, podczas której ma być procedowany „Raport”.
Wzór zgłoszenia, jak również „Raport o stanie Gminy Nasielsk za 2025 rok”, są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Nasielsku pod adresem https://bip.nasielsk.pl/raport-o-stanie-gminy-za-rok-2025.html
