Logo Gminy Nasielsk

Przerwa w dostawie wody

Na prośbę Zarządu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informujemy, że jutro 8 listopada w godz. 9:00-14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody.

Brak wody odczują mieszkańcy Nasielska przy ulicy Kilińskiego (od Baszty) po obu stronach do stacji paliw Orlen, bloki Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Starzyńskiego, ul. Warszawska od skrzyżowania z ul. P.O.W do stacji paliw Orlen, ul. Tylna, ul. Rynek - prawa strona od Apteki Arnica do cukierni „Ptyś”.

Za powyższe utrudnienia bardzo przepraszamy.

wyłączenie_wody_page-0001 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności