Logo Gminy Nasielsk

Przekazanie karetki na rzecz Nowodworskiego Centrum Medycznego

W dniu dzisiejszym Burmistrz Nasielska Radosław Kasiak w obecności koleżanek i kolegów samorządowców z Powiatu Nowodworskiego uczestniczył w uroczystym przekazaniu na rzecz Nowodworskiego Centrum Medycznego karetki pogotowia, która poszerzy tabór, który bezpośrednio zadba o nasze zdrowie i życie. Gmina Nasielsk na ten cel przekazała dotację w wysokości 25 000 zł.

Galeria zdjęć

473670301_1089513749852453_3861422350385514426_n 473812856_1089513439852484_4780758270588185497_n 473813241_1089513459852482_1495273967432753569_n 474179452_1089513233185838_4930509598578409247_n 474228520_1089513236519171_7151773961508306721_n 474516767_1089514106519084_7829132730730099998_n 474524544_1089513449852483_8153632872367895497_n 474654526_1089513446519150_1207995670631481747_n 474728502_1089514109852417_5076149337685790607_n 474754749_1089514103185751_9220747938725678186_n 474769935_1089513739852454_8740135030732549982_n 474833551_1089513743185787_8482626167640679870_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności