Logo Gminy Nasielsk

Podpisanie umowy na modernizację energetyczną Nasielskiego Ośrodka Kultury

Dnia 12.01.2026 roku Burmistrz Nasielska Radosław Kasiak podpisał umowę z wykonawcą na realizację zadania pn. „Modernizacja energetyczna budynku Nasielskiego Ośrodka Kultury”.


Zakres inwestycji obejmuje m.in.: ocieplenie dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę oświetlenia na energooszczędne, montaż instalacji fotowoltaicznej oraz modernizację systemu ciepłej wody użytkowej.


Przedsięwzięcie realizowane jest przy dofinansowaniu ze środków Krajowego Planu Odbudowy.


Wykonawcą zadania jest firma
AN-DOM Andrzej Łączyński Usługi Remontowo-Budowlane.


Całkowita wartość inwestycji wynosi 1 076 250,00 zł, wartość dofinansowania wynosi 991 379,51 zł.


Realizacja zadania wpłynie na poprawę efektywności energetycznej obiektu, obniżenie kosztów jego utrzymania oraz zwiększenie komfortu użytkowników Nasielskiego Ośrodka Kultury.

Galeria zdjęć

IMG_9139 IMG_9132 IMG_9087 IMG_9091 IMG_9096 IMG_9101 IMG_9103 IMG_9109 IMG_9113
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności