Logo Gminy Nasielsk

Moje boisko "ORLIK" przy SP Nr 2 w Nasielsku

Gmina Nasielsk w dniu 29.09.2025 r. odebrała inwestycję pn. „Moje Boisko – Orlik 2012’’ przy SP nr 2 przy ul. Kościuszki w Nasielsku”. Inwestycja jest dofinansowana z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wykonawcą był: 

GARDEN-SPORT SERVICE, Krzysztof Perkowski, 

ul. Dolna 2, 05-120 Legionowo

Wartość inwestycji: 881 761,39 zł

Kwota dofinansowania: 398 600,00 zł

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

 

Galeria zdjęć

20251120-IMG_5204 20251120-IMG_5205 20251120-IMG_5206 20251120-IMG_5208 20251120-IMG_5209 20251120-IMG_5210 20251120-IMG_5211 20251120-IMG_5212
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności