Logo Gminy Nasielsk

Modernizacja Nasielskiego Ośrodka Kultury

Gmina Nasielsk podpisała umowę o dofinansowanie z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zadania pn. „Modernizacja energetyczna budynku Nasielskiego Ośrodka Kultury w Nasielsku”.

Zakres prac obejmuje m. in.:
- modernizację systemu ciepłej wody użytkowej
- docieplenie stropodachu
- częściową wymianę stolarki okiennej
- instalację OZE
- częściową wymianę oświetlenia

Celem zadania jest poprawa efektywności energetycznej budynku NOK. 

Nasielski Ośrodek Kultury prowadzi działalność kulturalną dla miasta i gminy Nasielsk.

Uczestnikami działań kulturalnych są osoby w różnym wieku, od dzieci i młodzieży, przez osoby dorosłe, aż po seniorów. 

Odbiorcami są głównie mieszkańcy miasta Nasielsk, ale także osoby z okolicznych miejscowości znajdujących się na terenie gminy Nasielsk.

Kwota przyznanej dotacji - 487 256,68 zł
Szacunkowa całkowita wartość - 604 325,73 zł
Modernizacja NOK

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności