Logo Gminy Nasielsk

Dzień Dziecka w Nasielsku

Miniona niedziela upłynęła pod znakiem radości, uśmiechów i wielu wspaniałych emocji. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mieli swoje prawdziwe święto. Nie zabrakło animacji, wesołego miasteczka, zabaw i konkursów, słodkości w przeróżnych postaciach, szczudlarzy, dmuchańców i innych atrakcji przygotowanych przez pracowników Nasielskiego Ośrodka Kultury.
Zagrał także Karimski Club oraz Spoko Loko. Dorośli również się nie nudzili korzystając ze strefy gastronomicznej i z uśmiechem patrząc na swe pociechy. Wisienką na przysłowiowym, dziecięcym torcie była oczywiście Piana Party przygotowana przez Biuro Turystyczne Nowa Przygoda Iwona Sekutowicz.
Cieszymy się, że tylu młodych mieszkańców wzięło udział w zabawie, no i do zobaczenia za rok!   
   
 Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.
 Zadanie dofinansowano ze środków gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

Galeria zdjęć

IMG_8761 IMG_8763 IMG_8766 IMG_8767 IMG_8768 IMG_8769 IMG_8770 IMG_8771 IMG_8773 IMG_8775 IMG_8777 IMG_8781 IMG_8783 IMG_8787 IMG_8789 IMG_8791 IMG_8793 IMG_8794 IMG_8796 IMG_8797
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności