29512881 1830679276966345 1031760760099040637 nNa prośbę Tygodnika Nowodworskiego - organizatora Koncertu Charytatywnego w Nasielsku, publikujemy informacje związane z wydarzeniem oraz plakat imprezy. Zapraszamy do uczestnictwa.

 

"Wielki koncert charytatywny dla Karoliny Wodyńskiej już 8 kwietnia! Gwiazdą imprezy – zespół BOYS!

17-letnia Karolina jest mieszkanką Starych Pieścirogów, gm. Nasielsk. W 2014 roku dziewczyna dowiedziała się, że jest poważnie chora na nowotwór lewej kości łokciowej. Wszystko zaczęło się od prozaicznego bólu ręki. 
Pasją Karoliny jest siatkówka. Częsty udział dziewczyny w meczach siatkówki, rzucał podejrzenie na to, że ból ręki spowodowany jest zwyczajnym jej zbiciem. Pani Jadwiga – matka dziewczyny – udała się z córką do lekarza, który przepisał jej maść. Po dwóch tygodniach ręka przestała boleć. Ból powrócił pod koniec listopada 2014 r. Pani Jadwiga ponownie udała się z córką do lekarza, a ten skierował 17-latkę na rentgen ręki do Dziekanowa Leśnego.– Pamiętam jak dziś. Przyszła lekarka, spojrzała się na mnie takim wzrokiem i zapytała, czy jestem mamą dziewczynki, która z ręką przyjechała. Powiedziałam, że tak. Pokręciła głową, poszła dalej. Zawołano mnie później i wręczono mi bez słowa skierowanie na onkologię. Ja wtedy się przewróciłam, jak zobaczyłam to skierowanie. Pomyślałam, że rękę złamała, że coś jest nie tak z kością. Nawet przez myśli mi nie przeszło, że…, że to się może okazać całkiem coś innego – mówi ze łzami w oczach Pani Jadwiga. – Jeszcze tego samego dnia przyjął nas doktor Karwacki na onkologii w Instytucie Matki i Dziecka. Powiedział mi, że nie mogę płakać. Wysłał Karolinę po jakieś papiery i powiedział mi, że nie mam prawa płakać. Ona mnie nie ma prawa widzieć płaczącej – dodaje zrozpaczona kobieta.Okazało się, że 17-latka jest chora na bardzo rzadki nowotwór kości. Nie ma na niego lekarstwa. Lekarze bardzo mało o nim wiedzą. Pani Jadwidze lekarze oznajmili, że się go wycina i pozostaje modlitwa, by nie wrócił, bo nic innego nie mogą zrobić.

Przy współpracy z firmą Inkevent, burmistrzem oraz Radą Miejską w Nasielsku, Tygodnik Nowodworski podjął się zadania przygotowania koncertu charytatywnego, którego celem jest zebranie środków finansowych na leczenie 17-latki. Impreza odbędzie się 8 kwietnia na Stadionie Miejskim w Nasielsku. Zostanie ona utrzymana w klimacie muzyki disco, dance i pop. Zagrają zespoły z najwyższej muzycznej półki. Będą z nami między innymi: Boys, Camasutra, Exaited, Gosia Andrzejewicz, Verba, Stashka, Dejw, Joker, Claudi, Voyager, Invox, B-QLL, Maczo, Dj Sequance, Sonar i inni. Imprezę poprowadzi prezenter stacji POLO TV – JACEK MĘDRALA! 

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:30. Koncerty poprzedzą pokazy pierwszej pomocy. Atrakcją dla najmłodszych będą: wesołe miasteczko, dmuchańce, malowanie twarzy, clowni, żywe maskotki oraz dużo słodkości.

Bilety w cenie: 30 złotych (normalny) oraz 150 złotych (VIP) nabyć będzie można w kasie koncertowej w dniu koncertu. UWAGA! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

DO ZOBACZENIA 8 KWIETNIA!"