rok 2019

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Nasielska na lipiec-grudzień 2019r.:

  1. Broninek, Pniewska Górka, Dolna, Świerkowa, Kwiatowa, Kokosowa, Brzozowa, Oliwkowa, Starzyńskiego, Wąska, Rynek, Młynarska, Topolowa, Nowa, Działkowa, Słoneczna, Folwark, Żwirki i Wigury, Figowa, Kozia, Lazurowa, Ślepa, Cmentarna, Wojciecha, Wierzbowa, Gwiaździsta, Mała, Tęczowa, Jesionowa, Kościelna, Składowa, MOGOWO
  2. Jaworowa, Chmielna, Figowa, Leśna, Grabowa, Gajowa, Malinowa, Sosnowa, Ogrodowa, Miodowa, Piłsudskiego, Owocowa, Wiśniowa, Wielokwiatowa, Czereśniowa, Jagodowa, Elektronowa, Warszawska, Cisowa, Rostkowskiej
  3. Bajkowa, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, POW, 11 listopada, Podmiejska, Nowa Wieś, Łąkowa, Piaskowa, Graniczna, Krańcowa, Krupki, Anny Jagiellonki, Jagiełły, Dąbrówki, Polna, Traugutta , Staszica, Tuwima, Poniatowskiego, Osińskiego, Batorego, Długa, Wiejska, Szkolna, Jaśminowa, Chrobrego, Garbarska, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Bema, Andersa, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Łokietka, Waryńskiego
  4. Kolejowa, Sezamkowa, Łączna, Wspólna, Dębowa, Klonowa, Sportowa, Lipowa, Prosta, Kręta, Płońska, Przemysłowa, Cicha, Kilińskiego, Kościuszki, Spokojna, Kasztanowa, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Orzechowa, SIENNICA

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenów wiejskich na lipiec-grudzień 2019r.:

  1. Pianowo, Głodowo, Kędzierzawice, Krzyczki, Dąbrowa, Pniewo, Chrcynno
  2. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo
  3. Wągrodno, Nuna, Krogule, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Psucin
  4. Studzianki, Miękoszynek, Dębinki, Morgi, Czajki
  5. Toruń, Miękoszyn, Zaborze, Lelewo, Ruszkowo, Mokrzyce
  6. Dobra Wola, Nowa Wrona, Borkowo, Nowiny, Cieksyn, Wiktorowo
  7. Konary, Malczyn, Andzin, Kosewo, Chlebiotki
  8. Kątne, Mazewo, Winniki, Słustowo, Lubomin, Lubominek, Jackowo
  9. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe

        ikona        Harmonogram wywozu odpadów wielkogabarytowych: stoły, krzesła, szafy, tapczany, łóżka, fotele, dywany, materace, pierzyny, rowery, zabawki dużych rozmiarów.

 

 

 

 

 

Harmonogramy wywozu odpadów wielkogabarytowych:

pdf22-Miasto Nasielsk-

pdf22-Sołectwa-

smieci 1Przedstawiamy Państwu, szacunkowe ilości odpadów wytworzonych w 2018 roku (styczeń – listopad – za grudzień nie mamy jeszcze od Firmy Błysk Bis kart przekazania).

Przez 11 miesięcy wytworzyliśmy:

- zmieszane odpady komunalne ok. 2 200 ton,

- zmieszane odpady opakowaniowe ok. 300 ton,

- opakowania ze szkła ok.300 ton,

- opakowania z tworzyw sztucznych ok. 7 ton,

- odpady ulegające biodegradacji ok. 100 ton,

- odpady poremontowe ok. 45 ton.

- Zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne ok. 20 ton.

 

Poniższej szczegółowa analiza za 2017 rok.

 

rok 2019Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Nasielska na styczeń-czerwiec 2019r.:

  1. Broninek, Pniewska Górka, Dolna, Świerkowa, Kwiatowa, Kokosowa, Brzozowa, Oliwkowa, Starzyńskiego, Wąska, Rynek, Młynarska, Topolowa, Nowa, Działkowa, Słoneczna, Folwark, Żwirki i Wigury, Figowa, Kozia, Lazurowa, Ślepa, Cmentarna, Wojciecha, Wierzbowa, Gwiaździsta, Mała, Tęczowa, Jesionowa, Kościelna, Składowa, MOGOWO
  2. Jaworowa, Chmielna, Figowa, Leśna, Grabowa, Gajowa, Malinowa, Sosnowa, Ogrodowa, Miodowa, Piłsudskiego, Owocowa, Wiśniowa, Wielokwiatowa, Czereśniowa, Jagodowa, Elektronowa, Warszawska, Cisowa, Rostkowskiej
  3. Bajkowa, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, POW, 11 listopada, Podmiejska, Nowa Wieś, Łąkowa, Piaskowa, Graniczna, Krańcowa, Krupki, Anny Jagiellonki, Jagiełły, Dąbrówki, Polna, Traugutta , Staszica, Tuwima, Poniatowskiego, Osińskiego, Batorego, Długa, Wiejska, Szkolna, Jaśminowa, Chrobrego, Garbarska, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Bema, Andersa, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Łokietka, Waryńskiego
  4. Kolejowa, Sezamkowa, Łączna, Wspólna, Dębowa, Klonowa, Sportowa, Lipowa, Prosta, Kręta, Płońska, Przemysłowa, Cicha, Kilińskiego, Kościuszki, Spokojna, Kasztanowa, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Orzechowa, SIENNICA

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenów wiejskich na styczeń-czerwiec 2019r.:

  1. Pianowo, Głodowo, Kędzierzawice, Krzyczki, Dąbrowa, Pniewo, Chrcynno
  2. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo
  3. Wągrodno, Nuna, Krogule, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Psucin
  4. Studzianki, Miękoszynek, Dębinki, Morgi, Czajki
  5. Toruń, Miękoszyn, Zaborze, Lelewo, Ruszkowo, Mokrzyce
  6. Dobra Wola, Nowa Wrona, Borkowo, Nowiny, Cieksyn, Wiktorowo
  7. Konary, Malczyn, Andzin, Kosewo, Chlebiotki
  8. Kątne, Mazewo, Winniki, Słustowo, Lubomin, Lubominek, Jackowo
  9. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe

logo elektroPoniżej zamieszczamy harmonogramy odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego, elektronicznego, małych opon samochodowych.

 

 

 

Harmonogramy:

1. Siennica, Mogowo

2. Ulice miasto Nasielsk

3. Zabudowa wielorodzinna

4. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe

4. Miejscowości w Gminie Nasielsk