i

Poniżej zamieszczamy harmonogramy odbioru popiołu i przypominamy, że kolejny odbiór odbędzie się dopiero w listopadzie.

Odbiór popiołu odbywał się będzie z pojemników plastikowych lub metalowych o pojemności od 120 litrów lub 240 litrów oraz z worków.

Przypominamy, że worki 120 litrów (zapełnione w 100%) nie będą odbierane, ponieważ dwóch pracowników obsługi nie jest w stanie ich wrzucić do zasypu śmieciarki.

76183348 1273738189481692 4303729626284294144 n

Poniżej załączamy harmonogram odbioru odpadów komunalnych z terenu działek letniskowych na kwiecień-czerwiec 2020 r.:

76183348 1273738189481692 4303729626284294144 n

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Nasielska na kwiecień-czerwiec 2020 r.:

  1. Broninek, Pniewska Górka, Dolna, Świerkowa, Kwiatowa, Ananasowa, Kokosowa, Brzozowa, Oliwkowa, Starzyńskiego, Wąska, Rynek, Młynarska, Topolowa, Nowa, Działkowa, Słoneczna, Folwark, Żwirki i Wigury, Figowa, Kozia, Lazurowa, Ślepa, Cmentarna, Wojciecha, Wierzbowa, Gwiaździsta, Mała, Tęczowa, Jesionowa, Kościelna, Składowa, MOGOWO
  2. Jaworowa, Chmielna, Figowa, Leśna, Grabowa, Gajowa, Malinowa Sosnowa, Ogrodowa, Miodowa, Piłsudskiego, Owocowa, Wiśniowa, Wielokwiatowa, Czereśniowa, Jagodowa, Elektronowa, Warszawska, Cisowa, Rostkowskiej,

  3. Bajkowa, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, POW, 11 listopada, Podmiejska, Nowa Wieś, Łąkowa, Piaskowa, Graniczna, Krańcowa, Krupki, Anny Jagiellonki, Jagiełły, Dąbrówki, Polna, Traugutta , Staszica, , Tuwima , Poniatowskiego, Osińskiego, Batorego, Długa, Wiejska, Szkolna, Jaśminowa, Chrobrego, Garbarska, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Bema, Andersa, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Łokietka, Waryńskiego,
  4. Kolejowa, Sezamkowa, Łączna, Wspólna, Dębowa, Klonowa, Sportowa, Lipowa, Prosta, Kręta, Płońska, Przemysłowa, Cicha, Kilińskiego, Kościuszki, Spokojna, Kasztanowa, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Orzechowa, Siennica

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenów wiejskich na kwiecień-czerwiec 2020 r.:

  1. Pianowo, Głodowo, Kędzierzawice, Krzyczki, Dąbrowa, Pniewo, Chrcynno
  2. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo
  3. Wągrodno, Nuna , Krogule, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Psucin
  4. Studzianki, Miękoszynek, Dębinki, Morgi, Czajki
  5. Toruń, Miękoszyn, Zaborze, Lelewo, Ruszkowo, Mokrzyce
  6. Dobra Wola, Nowa Wrona, Borkowo, Nowiny, Cieksyn, Wiktorowo
  7. Konary, Malczyn, Andzin, Kosewo, Chlebiotki
  8. Kątne, Mazewo, Winniki, Słustowo, Lubomin, Lubominek, Jackowo
  9. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Nasielska na styczeń-marzec 2020 r.:

  1. Broninek, Pniewska Górka, Dolna, Świerkowa, Kwiatowa, Kokosowa, Brzozowa, Oliwkowa, Starzyńskiego, Wąska, Rynek, Młynarska, Topolowa, Nowa, Działkowa, Słoneczna, Folwark, Żwirki i Wigury, Figowa, Kozia, Lazurowa, Ślepa, Cmentarna, Wojciecha, Wierzbowa, Gwiaździsta, Mała, Tęczowa, Jesionowa, Kościelna, Składowa, MOGOWO
  2. Jaworowa, Chmielna, Figowa, Leśna, Grabowa, Gajowa, Malinowa, Sosnowa, Ogrodowa, Miodowa, Piłsudskiego, Owocowa, Wiśniowa, Wielokwiatowa, Czereśniowa, Jagodowa, Elektronowa, Warszawska, Cisowa, Rostkowskiej
  3. Bajkowa, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, POW, 11 listopada, Podmiejska, Nowa Wieś, Łąkowa, Piaskowa, Graniczna, Krańcowa, Krupki, Anny Jagiellonki, Jagiełły, Dąbrówki, Polna, Traugutta , Staszica, Tuwima, Poniatowskiego, Osińskiego, Batorego, Długa, Wiejska, Szkolna, Jaśminowa, Chrobrego, Garbarska, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Bema, Andersa, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Łokietka, Waryńskiego
  4. Kolejowa, Sezamkowa, Łączna, Wspólna, Dębowa, Klonowa, Sportowa, Lipowa, Prosta, Kręta, Płońska, Przemysłowa, Cicha, Kilińskiego, Kościuszki, Spokojna, Kasztanowa, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Orzechowa, SIENNICA

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenów wiejskich na styczeń-marzec 2020 r.:

  1. Pianowo, Głodowo, Kędzierzawice, Krzyczki, Dąbrowa, Pniewo, Chrcynno
  2. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo
  3. Wągrodno, Nuna, Krogule, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Psucin
  4. Studzianki, Miękoszynek, Dębinki, Morgi, Czajki
  5. Toruń, Miękoszyn, Zaborze, Lelewo, Ruszkowo, Mokrzyce
  6. Dobra Wola, Nowa Wrona, Borkowo, Nowiny, Cieksyn, Wiktorowo
  7. Konary, Malczyn, Andzin, Kosewo, Chlebiotki
  8. Kątne, Mazewo, Winniki, Słustowo, Lubomin, Lubominek, Jackowo
  9. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe

rok 2019

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenu Nasielska na lipiec-grudzień 2019r.:

  1. Broninek, Pniewska Górka, Dolna, Świerkowa, Kwiatowa, Kokosowa, Brzozowa, Oliwkowa, Starzyńskiego, Wąska, Rynek, Młynarska, Topolowa, Nowa, Działkowa, Słoneczna, Folwark, Żwirki i Wigury, Figowa, Kozia, Lazurowa, Ślepa, Cmentarna, Wojciecha, Wierzbowa, Gwiaździsta, Mała, Tęczowa, Jesionowa, Kościelna, Składowa, MOGOWO
  2. Jaworowa, Chmielna, Figowa, Leśna, Grabowa, Gajowa, Malinowa, Sosnowa, Ogrodowa, Miodowa, Piłsudskiego, Owocowa, Wiśniowa, Wielokwiatowa, Czereśniowa, Jagodowa, Elektronowa, Warszawska, Cisowa, Rostkowskiej
  3. Bajkowa, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, POW, 11 listopada, Podmiejska, Nowa Wieś, Łąkowa, Piaskowa, Graniczna, Krańcowa, Krupki, Anny Jagiellonki, Jagiełły, Dąbrówki, Polna, Traugutta , Staszica, Tuwima, Poniatowskiego, Osińskiego, Batorego, Długa, Wiejska, Szkolna, Jaśminowa, Chrobrego, Garbarska, Królowej Jadwigi, Królowej Bony, Bema, Andersa, Broniewskiego, Dąbrowskiego, Łokietka, Waryńskiego
  4. Kolejowa, Sezamkowa, Łączna, Wspólna, Dębowa, Klonowa, Sportowa, Lipowa, Prosta, Kręta, Płońska, Przemysłowa, Cicha, Kilińskiego, Kościuszki, Spokojna, Kasztanowa, Mieszka I, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Orzechowa, SIENNICA

Poniżej załączamy harmonogramy odbioru odpadów komunalnych z terenów wiejskich na lipiec-grudzień 2019r.:

  1. Pianowo, Głodowo, Kędzierzawice, Krzyczki, Dąbrowa, Pniewo, Chrcynno
  2. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo (ODPADY SEGREGOWANE: Paulinowo, Młodzianowo, Lorcin)
  3. Popowo, Jaskółowo, Chechnówka, Lorcin, Żabiczyn, Paulinowo, Młodzianowo (ODPADY SEGREGOWANE: Popowo, Żabiczyn, Chechnówka, Jaskółowo)
  4. Wągrodno, Nuna, Krogule, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Psucin
  5. Studzianki, Miękoszynek, Dębinki, Morgi, Czajki
  6. Toruń, Miękoszyn, Zaborze, Lelewo, Ruszkowo, Mokrzyce
  7. Dobra Wola, Nowa Wrona, Borkowo, Nowiny, Cieksyn, Wiktorowo
  8. Konary, Malczyn, Andzin, Kosewo, Chlebiotki
  9. Kątne, Mazewo, Winniki, Słustowo, Lubomin, Lubominek, Jackowo
  10. Pieścirogi Stare, Pieścirogi Nowe