radni 2016 wwwRadni Rady Miejskiej w Nasielsku wybraniu na VII kadencję Samorządu Gminy Nasielsk:

 1. Antosik Henryk,
 2. Arciszewski Grzegorz,
 3. Białorucka Danuta - Wiceprzewodnicząca Rady,
 4. Dłutowski Rafał,
 5. Fronczak Krzysztof,
 6. Jaroszewski Marek,
 7. Jaskulski Roman,
 8. Kalinowski Antoni,
 9. Kordowski Dariusz,
 10. Lubieniecki Jerzy - Przewodniczący Rady,
 11. Malon Andrzej,
 12. Ostaszewski Marek,
 13. Sawicki Dariusz,
 14. Śmietański Stanisław,
 15. Świderski Mirosław.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Nasielsku Pan Jerzy Lubieniecki dyżuruje w poniedziałki w godzinach od 15 do 16 Dyżury są pełnione w pokoju radnych nr 113 (I-piętro)

Komisje Rady Miejskiej w Nasielsku

Oświadczenia Majątkowe Radnych

Protokoły Sesji Rady Miejskiej w Nasielsku

Uchwały Rady Miaskiej w Nasielsku

Kontakty e-mail do Radnych:

Henryk Antosik – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Danuta Białorucka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Rafał Dłutowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Roman Jaskulski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Kordowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Jaroszewski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Marek Ostaszewski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Mirosław Świderski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dariusz Sawicki - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.