Logo Gminy Nasielsk
Powróć do: DLA MIESZKAŃCA

Moja okolica

Moja Okolica jest już aktywna w naszej gminie. To bezpłatna aplikacja mobilna, ukierunkowana na budowanie i pogłębianie relacji lokalnych społeczności. Przede wszystkim wspiera informacyjnie mieszkańców i usprawnia komunikację w najbliższym sąsiedztwie.

Wskaż interesującą Cię lokalizację i poznaj następujące moduły:

  • USŁUGI: Funkcjonalność ukierunkowana głównie na lokalnych przedsiębiorców, którzy mogą wykorzystywać platformę do promocji swoich usług wśród klientów, a mieszkańcom ułatwi szybkie znalezienie poszukiwanych produktów i usług w najbliższym sąsiedztwie.
  • KOMUNIKACJA: Wybieraj nadawców lokalnych wiadomości poprzez subskrypcje wizytówki. Poznaj nadawców krajowych. Otrzymuj ważne i potwierdzone informacje względem swojej lokalizacji.
  • BEZPIECZEŃSTWO: Nawiguj do najbliższych placówek pomocy medycznej oraz otwartych aptek. Znajdź najbliższy defibrylator. Wszystkie informacje są prezentowane względem Twojej lokalizacji. Określaj strefy bezpiecznego poruszania się Twoich podopiecznych. Określ obszar. Każde wejście/wyjście wygeneruje dla Ciebie powiadomienie.
  • KALENDARZ WYDARZEŃ: Sprawdzaj dostępne wydarzenia w Twojej okolicy i ustawiaj przypomnienia  w swoim kalendarzu. Od teraz nie przeoczysz już żadnego wydarzenia organizowanego na terenie gminy.
  • RYNEK: Publikuj ogłoszenia i zachęcaj do swoich produktów lub usług. Przeszukuj bazę ogłoszeń z Twojej okolicy i nie trać czasu ani pieniędzy na przesyłki.
  • HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW: Zdarza Ci się zapomnieć wystawić kosz na czas? Jesteś zmęczony sprawdzaniem dat odbioru odpadów na papierowej kartce? Moduł harmonogramu odbioru odpadów dopilnuje za Ciebie, żebyś nigdy nie zapomniał o kolejnym terminie opróżniania koszy! (https://www.mojaokolica.pl/blog-pl/kalendarz-wywozu-smieci)
  • MOI SĄSIEDZI: Twórz lokalne i zaufane grupy sąsiedzkie dzięki funkcji zaufanego chatu. Daj się poznać swoim najbliższym sąsiadom i komunikuj się z nimi w razie jakiejkolwiek potrzeby.

POZNAJ WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI APLIKACJI MOJA OKOLICA, Pobierając ją na swój telefon.

Kod QR aplikacji Moja Okolica na android   Kod QR aplikacji Moja Okolica na iOS