urzad 
Urząd Miejski w Nasielsku

Urząd Miejski w Nasielsku

ul. Elektronowa 3, 05-190 Nasielsk

tel.: 23 693 30 00

fax: 23 691 24 70

ePUAP: /umnasielsk/Skrytka oraz /umnasielsk/SkrytkaESP (uwaga! wielkość liter ma znaczenie)

Konto Bankowe: BS Nasielsk 18 8226 0008 0000 1746 2000 0002

 

 

GODZINY PRACY URZĘDU MIEJSKIEGO W NASIELSKU
Poniedziałek: 800 – 1700
Wtorek – Czwartek: 800 - 1600
Piątek: 800 – 15
00

 

 

GODZINY PRZYJMOWANIA INTERESANTÓW PRZEZ BURMISTRZA NASIELSKA:
- W SPRAWACH SKARG I WNIOSKÓW
Poniedziałek 1500 – 1715

 

Elektroniczna skrzynka podawcza:

Została uruchomiona Elektroniczna Skrzynka Podawcza dla Urzędu Miejskiego w Nasielsku. W celu wysłania dokumentów do Urzędu, należy wejść na jedną z dwóch stron:

  1. http://epuap.gov.pl (Katalog Usług >> wg podziału terytorialnego >> woj. mazowieckie >> powiat nowodworski >> Gmina Nasielsk (obszar wiejsku lub miejski) )
    adres skrytki: /umnasielsk/Skrytka lub /umnasielsk/SkrytkaESP
  2. https://e-uslugi.wrotamazowsza.pl/pl/ (Wyszukiwarka terytorialna >> powiat nowodworski >> Nasielsk )


KSIĄŻKA TELEFONICZNA URZĘDU MIEJSKIEGO W NASIELSKU

SEKRETARIAT
23 69-33-000
Główny Specjalista - Wioletta Zawadzka

 

KANCELARIA BURMISTRZA

pokój nr 103 (wew. 180) Kierownik 23 69-33-080 - Renata Ostrowska

Biuro Obsługi Interesanta (wew.121) 23 69-33-021 - Mariola Kącka - Starszy Inspektor, Sebastian Rączkowski -  Starszy Inspektor, Dorota Kalinowska - Goniec 

 

WYDZIAŁ ORGANIZACJI I PROMOCJI

pokój nr 101 (wew. 150) 23 69-33-050   Kierownik - Krzysztof Miller

pokój nr 102 (wew. 155)  23 69-33-055  Marta Paczkowska - Starszy Inspektor,

pokój nr 102 (wew. 151) 23 69-33-051   Magdalena Mikuła-Bącik - Starszy Inspektor, Katarzyna Królak - Pomoc Administracyjna, Daryna Ostapovets - Pomoc Administracyjna

pokój nr 111 (wew. 162) Biuro Rady 23 69-33-062 - Joanna Lachendrowicz – Zastępca Kierownika

pokój nr 203 (wew. 202) Działalność gospodarcza 23 69-33-102 - Magdalena Sotowicz - Referent,  Joanna Kaczyńska - Pomoc Administracyjna

pokój nr 203  (wew. 207)  Informatyk 23 69-33-107 - Radosław Romanowski

pokój nr 107 (wew. 223) Referat Promocji Gminy 23 69-33-123 - Żaneta Łukaszewicz-Karaś - Starszy Inspektor, Marta Czarniecka - Starszy Inspektor, Andrzej Wójciak - Pomoc Administracyjna

 

WYDZIAŁ INWESTYCJI, ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH i PROGRAMÓW STRUKTURALNYCH

pokój nr 108 (wew.158) Kierownik 23 69-33-058 - Radosław Kasiak

pokój nr 109 (wew. 160) 23 69-33-060 - Zbigniew Ciskowski - Główny Specjalista, Izabela Pająk - Drwęcka - Starszy Inspektor, Joanna Prusinowska - Staszy Inspektor, Adam Muzal - Inspektor

pokój nr 117 (wew. 168) 23 69-33-068  -  Mariola Romanowska - Główny Specjalista, Natalia Wierzchoń - Pomoc Administracyjna

pokój nr 109 (wew. 159) Referat Pozyskiwania Środków Zewnętrznych 23-69-33-059 - Anna Sielwant - Inspektor, Zbigniew Gregorczyk - Inspektor

 

WYDZIAŁ ŚRODOWISKA i ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH

pokój nr 205 (wew. 208) Kierownik 23 69-33-108 - Jadwiga Szymańska

pokój nr 206 (wew. 201) 23 69-33-101 - Iwona Brzezińska – Główny Specjalista, Monika Krzyczkowska – Starszy Inspektor, 

pokój nr 201 (wew. 177)  23 69-33-077 -  Bartosz Tomczyk - Starszy Inspektor, Joanna Grzeszczak - Starszy Inspektor, Katarzyna Łosiewicz - Pomoc Administracyjna 

 

WYDZIAŁ ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO i NIERUCHOMOŚCI

pokój nr 215 (wew. 215) Kierownik 23 69-33-115 - Bożena Strzelecka

pokój nr 214 (wew. 214) 23 69-33-114 - Katarzyna Bagińska - Główny Specjalista, Marta Chojnacka - Główny Specjalista, Marzena Gronowska - Starszy Inspektor,

pokój nr 210  (wew.127) 23 69-33-027 - Anna Saliszewska - Główny Specjalista, Patrycja Pyrzyńska - Pomoc Administracyjna

 

WYDZIAŁ BUDŻETU I FINANSÓW

pokój nr 216 (wew. 126) 23 69-33-026 Kierownik - Barbara Olbryś,

pokój nr 216 (wew. 126) Ulgi 23 69-33-026 Dagmara Zaciewska - Starszy Inspektor

pokój nr 206a (wew. 101) Dochody Księgowość  23 69-33-001 - Aneta Lubieniecka-Kowalska - Główny Specjalista, Iwona Chojnacka - Starszy Inspektor,

pokój nr 207 (wew. 205) Wydatki księgowość 23 69-33-105 -  Edyta Fedorczyk  - Główny Specjalista, Marta Rusin - Inspektor, Dominika Ludwicka - Referent

pokój nr 207a (wew. 124) Windykacja, 23 69-33-024 - Justyna Kurpiewska-Nerlo - Główny Specjaista, Aneta Smolińska - Starszy Inspektor, Natalia Łabęda - Referent

pokój nr 209 (wew. 152) Kadry i Płace 23 69-33-052 - Katarzyna Osińska - Główny Specjalista, Beata Goszczyńska - Główny Specjalista

 

URZĄD STANU CYWILNEGO i WYDZIAŁ SPRAW OBYWATELSKICH

pokój nr 213 (wew. 212) Kierownik 23 69-33-112 - Ewa Mikulska

pokój nr 211 (wew. 210) Zastępca Kierownika 23 69-33-110 - Łukasz Gburzyński, Meldunki - Alina Żołnierzak - Główny Specjalista

pokój nr 212 (wew. 211) Dowody Osobiste 23 69-33-111 - Natalia Chojnacka - Inspektor,  Anna Bogusz - Inspektor

 

WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO, SPRAW WOJSKOWYCH I OBRONY CYWILNEJ

pokój nr 204 (wew. 221) Kierownik 23 69-33-121 - Andrzej Krzyczkowski

pokój nr 204 (wew. 221) 23 69-33-121 - Małgorzata Bombalicka - Starszy Inspektor, Mateusz Sikorski - Inspektor,

 

WYDZIAŁ PODATKÓW I OPŁAT

pokój nr 12 (wew. 113) Kierownik 23 69-33-013 Iwona Głogowska

pokój nr 12 (wew. 113) 23 69-33-013 - Anna Kowalska - Główny Specjalista

pokój nr 11 (wew. 203) 23 69-33-103 - Beata Ostrowska - Główny Specjalista, Anna Strzeszewska - Główny Specjalista

pokój nr 14 (wew. 176) 23 69-33-076 - Jolanta Olbryś - Główny Specjalista, Małgorzata Cienkowska - Starszy Inspektor, Elżbieta Niedzielska - Pomoc Administracyjna

 

STRAŻ MIEJSKA W NASIELSKU

pokój nr 204 (wew. 221) Komendant  23-69-33-121 i 735-036-199 Cezary Tudek

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

 - Justyna Jabłonka