witam panie burmistrzu mieszkam w borkowie i pracuję w warszawie a pracuje na zmiany wiec co jakiś czas iezdziłam do pracy i z pracy busikiem sanimax lecz pan zawiesił te busy i teraz nie tylko ja lecz wiele osób nie ma jakiego kolwiek połączenia czy to do warszawy czy nasielska.mieszkaja tu tez starsi ludzie którzy tez chca zrobic zakupy. czy pojechac do lekarza. pozdrawiam Maria H.


Odpowiedź: W nawiązaniu do Pani wiadomości z dnia 26.03.2019r. poniżej przesyłam odpowiedź na pytanie dot. zlikwidowanego kursu autobusowego do Borkowa. Mając na uwadze dobro mieszkańców w celu przywrócenia równowagi dotyczącej poruszania się komunikacją informuję, iż opisany przez Panią temat jest mi znany. Podjąłem działania mające na celu utworzenie trasy przez innego przewoźnika. Odbyłem w tej kwestii spotkania i przeprowadziłem rozmowy z przewoźnikami, którzy mogliby przejąć tą linię komunikacyjną.

Ustaliłem, iż w najbliższym czasie odbędzie się zebranie z mieszkańcami mające na celu rozwiązanie problemu oraz dostosowanie się do Państwa potrzeb. O terminie spotkania zostaną Państwo niezwłocznie poinformowani

Z poważaniem Bogdan Ruszkowski Burmistrz Nasielska