Pytanie:

Dzień dobry, nie jestem mieszkanką Państwa gminy jednak miałam "przyjemność" być Waszym gościem. W niedzielę wybrałam się z synem na lodowisko...Wycieczka okazała się mało przyjemna...Co prawda dziecko chwilę przyjemności miało, gdyż udało mu się założyć łyżwy na nogi i pocieszyć jakieś 30 minut. Jednak po zejściu z lodu okazało się, że zginęły mojemu synowi buty. Przeszukaliśmy wszystkie kąty jednak bezskutecznie. Pani, która wypożycza łyżwy powiedziała, że to już się wcześniej zdarzało. Rozumiem, że zostawiam rzeczy na własną odpowiedzialność jednak gdybym również z dzieckiem weszłą na lodowisko to może oboje zostalibyśmy bez butów??? Skoro taka sytuacja miał już miejsce to może warto to nagłośnić. Mój syn został bez butów a do samochodu niosłam go plecach. Przydałaby się informacja, że zdarzają się kradzieże. Jestem mieszkanką sąsiedniej gminy i mogłam skorzystać z lodowiska w Legionowie czy Pomiechówku jednak wybrałam Wasze...szkoda tylko, że wspomnienia mam niezbyt przyjemne

Ewa D.


Odpowiedź:

Szanowna Pani, sytuacja, którą opisała Pani w wiadomościach z dnia 11.01.2022 r., z pewnością była niekomfortowa, dlatego jest mi miło, że zakończyła się pozytywnym skutkiem.

Mimo to informuję, iż do zarządcy lodowiska – Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Stefana Starzyńskiego w Nasielsku dotychczas nie wpłynęły sygnały o żadnych kradzieżach pozostawionej garderoby. Warto też zauważyć, że zgodnie z regulaminem korzystania z lodowiska za rzeczy pozostawione w szatni organizator lodowiska nie ponosi odpowiedzialności.

Z poważaniem
BURMISTRZ NASIELSKA
Bogdan Ruszkowski