Drukuj

Dzień dobry.

Panie Burmistrzu chcieliśmy zapytać odnośnie planowanego remontu ul. Leśnej. Na początku roku w wykazie zamówień publicznych na 2019 r. przetarg na remont ul. Leśnej był planowany w II dekadzie tego roku - przyjęliśmy to z zadowoleniem, że wreszcie skończy się nasza udręka spowodowana stanem tej ulicy (w dni deszczowe przejazd ta ulicą jest przeprawą przez błoto i doły).

Niestety, mija już III kwartał, a w sprawie naszej ulicy nic się nie dzieje. Przyjdzie nam i innym mieszkańcom ulicy zmagać się z tym problemem, Podziwiamy za to prace na innych ulicach, np. ul. Wyszyńskiego, które są o wiele młodsze od naszej a już doczekały się pięknego stanu i wyglądu. Mamy nadzieję, że nasz głos zostanie potraktowany jako poważny sygnał od wszystkich mieszkańców ul. Leśnej i doczekamy się wreszcie ulicy z prawdziwego zdarzenia.

Z wyrazami szacunku B i D. Nalewajk.


W nawiązaniu do Państwa pytania informujemy, że z uwagi na przedłużające się procedury uzyskania pozwolenia na budowę kanalizacji sanitarnej obejmującej między innymi ulicę Leśną, nie jesteśmy w stanie zrealizować utwardzenia ulicy Leśnej w roku bieżącym.

jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej przebudowy ulicy Leśnej. Po uzyskaniu prawomocnych pozwoleń na budowę dołożymy wszelkich starań aby w roku 2020 wykonać przebudowę ulicy Lesnej.

 

Z poważaniem Bogdan Ruszkowski Burmistrz Nasielska