rozowe roze

W sobotę 21 listopada br. będziemy obchodzić po raz 30 ustanowione w 1990 roku święto wszystkich pracowników służb społecznych. Tę datę obchodzimy jednak szczególnie jako Dzień Pracownika Socjalnego.

Kim są pracownicy socjalni? To cisi bohaterowie dnia codziennego dla wszystkich osób i rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji. Zawsze zaangażowani w indywidualne sprawy osób potrzebujących pomocy, zarówno materialne, ale też emocjonalne. Pełni energii życiowej i empatii do bliźniego, zawsze z dobrym słowem, poradą, pomocą i wyciągniętą dłonią.

Drodzy Pracownicy Społeczni! W przeddzień Waszego święta z całym szacunkiem i uznaniem dziękujemy za Waszą niełatwą misję, za serce okazywane drugiemu człowiekowi oraz za Wasze zaangażowanie. Jednocześnie pragniemy życzyć Wam satysfakcji z pracy zawodowej, uśmiechu, aby nigdy nie znikał z Waszych twarzy oraz wszelkiej pomyślności. A nade wszystko – zrozumienia ze strony tych, którym na co dzień pomagacie. Dziękujemy Wam, za to, jacy jesteście i jak wiele dobra czynicie.

Burmistrz Nasielska
Bogdan Ruszkowski