ost2WIELKA ZBIÓRKA DARÓW DLA BEZDOMNYCH ZWIERZAKÓW 1Szanowni Państwo! Kończy się zbiórka dla bezdomnych zwierząt z naszej gminy organizowana przez Panią Martę Paczkowską. W siedzibie Urzędu Miejskiego przy ulicy Elektronowej 3 oraz w szkołach, przedszkolach na terenie gminy, żłobku, SPZOZie, w Kinie a także w Domu Pomocy Społecznej czekają pudła, do których można wrzucić choćby drobną rzecz, jeśli mają Państwo ochotę wesprzeć akcję.
Przypominamy, że podarowane przez nas rzeczy zostaną przekazane dla zwierząt ze schroniska w naszej gminie oraz dla Fundacji, które działają w obronie zwierząt z naszej gminy i robią co w ich mocy, by chronić czworonogi przed złymi ludźmi (Fundacja Psy z Kociego Świata, Fundacja Azylu Koci Świat, Stowarzyszenie Na Rzecz Ochrony Zwierząt Nasielsk). Razem możemy więcej!