adults affection arms around 1586481W związku z pracami podjętymi przez Urząd Miejski w Nasielsku oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku nad wprowadzeniem w naszej gminie Programu „Nasielska Karta Seniora” zapraszamy na spotkanie podsumowujące.

„Nasielska Karta Seniora” będzie umożliwiała korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach na terenie Nasielska. Każdy mieszkaniec gminy Nasielsk, który ukończył 60 lat będzie mógł wyrobić własną, „Nasielską Kartę Seniora”.
Zapraszamy wszystkich właścicieli firm, chcących zostać Partnerami akcji, a tym samym zyskać większe zainteresowanie swoimi usługami wśród mieszkańców. Zapraszamy także zainteresowanych tematem seniorów.
Spotkanie odbędzie się w dniu 21 lutego 2019 roku (czwartek) o godzinie 10:00, w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Nasielsku przy ulicy Elektronowej 3.
Liczymy na Państwa obecność.