image013Wczoraj, 14 września br. w Urzędzie Miejskim w Nasielsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród za udział w konkursie „Poznajmy czarny szlak”. 🏆🥇🥈🥉🏅

Konkurs trwał od 15 maja do 31 sierpnia 2020 r. Aby wziąć udział należało przesłać wykonaną przez siebie fotografię 📷 na trasie pierwszego, nasielskiego czarnego szlaku rowerowego.

Przypomnijmy, że trzy nagrody główne wyłoniło jury w składzie: Pan Krzysztof Miller, Pan Marek Tyc i Pan Tomasz Zawadzki:

1 miejsce – inteligentny zegarek smartwatch otrzymała Pani Anna Łączyńska;
2 miejsce - słuchawki bezprzewodowe otrzymała Pani Anna Sawicz;
3 miejsce - głośnik bezprzewodowy trafił do Pani Andżeliki Siłacz

Wyróżnienia: Pani Agnieszka Jankowska, Pani Magda Dylewska oraz Pan Marceli Sierzputowski.

Nagrodę publiczności (power bank) wygrał Pan Marcin Kwiatkowski – zdjęcie Pana Marcina przedstawiające wieżę ciśnień w Mogowie podobało się Państwu najbardziej.

Zwycięzcom nagrody wręczył osobiście Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski.

Przypominamy także, iż fotografie wybrane przez jury konkursowe wzbogacą kalendarz gminy na rok 2021.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział. 👏👏👏👏

Do zobaczenia na trasie naszego czarnego szlaku i w kolejnych konkursach! 🚴‍♀️🚴🚴‍♂️🖤