IMG 4327W dniu 09.04.2018r. o godz. 16.00 odbyło się otwarte szkolenie z zakresu przestrzegania ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi oraz dbania o dobre imię lokalu organizowane dla sprzedawców napojów alkoholowych z terenu Gminy Nasielsk. Prowadzący szkolenie Pan Zbigniew Rzymkowski oprócz omówienia w/w ustawy przedstawił zebranym zagrożenia wynikające z nadużywania alkoholu  oraz przypomniał aktualne zasady dotyczące wydawania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Ponadto na szkoleniu poruszony został również problem agresywnego klienta oraz dbania o dobre imię lokalu.
Powyższe zadanie sfinansowane zostało w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2018 rok.