000142Szkoła podstawowa w gminie Nasielsk wyróżniona w drugiej edycji „Szkolnych Przygód Gangu Słodziaków”! 😊

Publikujemy treść maila, który wpłynął do nas z Biura Konkursu "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków":
"Szanowni Państwo
W imieniu Organizatora konkursu "Szkolne Przygody Gangu Słodziaków" - sieci sklepów Biedronka, przesyłam informację o sukcesach Państwa gminy. Dzięki aktywnej lokalnej społeczności nauczycielskiej, Państwa gmina nie tylko zdobyła wyróżnienie w konkursie, ale również udowodniła, że w czasach postępującej cyfryzacji czytanie książek nadal jest pasjonującym zajęciem.
Gratulujemy zaangażowanych w swój zawód nauczycieli, którzy dołożyli swoją cegiełkę do krzewienia kultury czytania i kształtowania postaw proekologicznych wśród najmłodszych."