ytrmwnasielsku❤️❤️❤️ Pociąg do pomagania zatrzymał się na kolejnej stacji. Radni Rady Miejskiej w Nasielsku podjęli wyzwanie i otwierają swoje serca. ❤️❤️❤️ ✅ Przypomnijmy, że akcja dotyczy naszej mieszkanki Pani Agaty Kosewskiej.

Potrzebuje Ona bardzo drogiej operacji rekonstrukcji dłoni oraz wydłużenia kończyny dolnej. Niestety koszt zabiegu przekracza Jej możliwości finansowe.

❗️❗️❗️Nasi Radni nominowali:

✅ Komisariat Policji w Nasielsku

✅ Radnych Powiatu Nowodworskiego z terenu Gminy Nasielsk

☀️☀️☀️ Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w promowaniu naszej akcji. Zależy nam, aby pociąg ruszył w Polskę, by jak najwięcej osób usłyszało o Agacie. Akcja trwa do 31 sierpnia br. 🌐🌐🌐 Link do skarbonki utworzonej na potrzeby akcji, do której może przyłączyć się każdy z Państwa: 👉👉👉Każda złotówka ma znaczenie!