Podziękowanie dla ks. TadeuszaNiedziela 30 czerwca br. nie była łatwym dniem dla parafian z Nuny. Tego dnia na mszy św. o godz. 11.30 żegnali oni bowiem swojego proboszcza ks. kanonika Tadeusza Jabłońskiego, który wolą Biskupa Płockiego obejmuje parafię w Wieczfni Kościelnej. Z widocznym wzruszeniem ks. Tadeusz odprawił swoją ostatnią mszę św. dla swoich parafian, z którymi był od początku istnienia parafii pw. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nunie, tj. przez 8 lat. Na zakończenie mszy przyszedł czas na złożenie podziękowań przez członków grup parafialnych i społeczności sołeckich z terenu parafii. Wśród nich był również Sekretarz Nasielska - Pan Marek Maluchnik. W imieniu Burmistrza Nasielska - Pana Bogdana Ruszkowskiego oraz własnym podziękował za otwartość i wspaniałą współpracę, która zaowocowała licznymi wspólnymi przedsięwzięciami m.in. Dożynkami w Nunie czy też uroczystościami upamiętnienia żołnierzy Narodowego Zjednoczenia Wojskowego w Popowie Borowym, a na koniec wręczył pamiątkowy dyplom.

Dziękujemy ks. kanonikowi Tadeuszowi za 12 lat posługi duszpasterskiej na terenie Gminy Nasielsk (4 lata w Nasielsku i 8 lat w Nunie) oraz życzymy błogosławieństwa Bożego w nowej parafii i na całej kapłańskiej drodze.

20190630 104823