IMG 1737W piątek, 7 sierpnia br. Zastępca Burmistrza Nasielska – Andrzej Waldemar Kordulewski – uczestniczył w uroczystym wręczeniu nagród uczestnikom konkursu fotograficznego pt. „Pocztówka z Cieksyna”. Organizatorem konkursu było Skafander Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne, a patronat nad wydarzeniem objął Burmistrza Nasielska.

Wśród laureatów znaleźli się:
I miejsce Joanna Sterbicka za zdjęcie zatytułowane „Walory krajobrazu widoczne z mostu kolejowego”
II miejsce Natalia Zawadzka za zdjęcie zatytułowane „Kolorowy mostek Amigos”
III miejsce Michał Orłowski za zdjęcie zatytułowane „Tory kolejowe w Cieksynie”

Nagroda publiczności za zdobycie największej ilości lajków (881) trafiła do Joanny Sterbickiej. Skafander Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne wyróżniło dodatkowo Nikolę Bieniek jako najmłodszą uczestniczkę konkursu.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a stowarzyszeniu życzymy kolejnych udanych inicjatyw.