DSC 024831 maja br. odbył się pod patronatem Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego Piknik Rodzinny pt. 'O uśmiech dziecka". Organizatorzy przygotowali tego dnia wiele atrakcji dla dzieci m.in.zabawy przy muzyce, modelowanie balonów, malowanie buziek, wykonywanie kolorowych warkoczyków i paznokci, bajkowego tatuażu.

Dzieci mogły zwiedzać radiowóz policyjny , poszaleć na mini dmuchańcach i tronie królewskim, brać udział w loterii fantowej. Serwowano watę cukrową, popcorn, lemoniadę. Można było spróbować domowych ciast i dań z grilla. Rodzice mogli zapoznać się z ofertą banku PKO BP skierowaną dla ich pociech. Dużym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa, którą zorganizowano dzięki hojności sponsorów m.in. fanty na loterię ufundował Burmistrz Nasielska - rowerki, hulajnogi sprawiły, że chętnych nie brakowało. Licytacja voucherów również znalazła amatorów wśród rodziców. Wspaniała pogoda, świetne humory oraz zaangażowanie rodziców i pracowników sprawiły, że impreza była bardzo udana.