Julita

Drodzy Nasielszczanie!

Już tylko godziny dzielą nas od zakończenia głosowania w plebiscycie na „Futsalistkę Sezonu 2019/20”. Jedną z nominowanych w tym konkursie do grona 12 wyróżniających się zawodniczek w przekroju całego sezonu halowego jest również nasza Julita Sterbicka – była zawodniczka Żbika Nasielsk, obecnie reprezentująca klub AZS UW Warszawa.

Nie tylko w naszej opinii Julita w pełni zasłużyła na tytuł „Futsalistki Sezonu 2019/20”. W minionym sezonie w grudniu 2019 roku zdobyła ze swoją drużyną srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-18. Do drużynowego srebra dołożyła również wyróżnienia indywidualne – Zawodniczka Meczu Ćwierćfinałowego, Zawodniczka Meczu Finałowego oraz Najlepsza Strzelczyni Mistrzostw. Warto też przypomnieć, iż Julita – również dzięki głosom mieszkańców naszej Gminy – została najlepszą Futsalistką 2019 roku.

Prosimy o oddawanie głosów na Julitę. Czasu zostało naprawdę bardzo mało, gdyż głosowanie kończy się w najbliższą sobotę 31 października o godz. 21.00!!!

Jak zagłosować na Julitę? Plebiscyt na „Futsalistkę Sezonu 2019/20” odbywa się poprzez głosowanie internetowe. Wchodzimy na stronę https://tylkokobiecyfutbol.pl/?p=92959 , klikamy obok imienia i nazwiska „Julita Sterbicka” (na liście zawodniczek czwarta od góry), a następnie pod listą zawodniczek wciskamy przycisk „VOTE”.

UWAGA! Każdy z nas może oddać raz na 24 godziny tylko jeden głos z tego samego komputera (z tego samego adresu IP). Dlatego oddawajmy głosy z możliwie różnych komputerów (różnych adresów IP). Głosować można również z urządzeń mobilnych (telefony komórkowe) posiadających dostęp do Internetu.

Zmobilizujmy się i pomóżmy naszej Julce w odniesieniu tryumfu i zdobyciu tytułu „Futsalistki Sezonu 2019/20”.