osobowoscroku19Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że do powiatowego etapu plebiscytu Osobowość Roku 2019 w kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA zgłoszonych zostało aż czworo mieszkańców Nasielska:
– Pani Agnieszka Wyrwich-Kosela (243),
– Pan Dawid Domała (245),
– Pan Marek Prusinowski (605),
– Pan Marian Wasierzyński (250).
Plebiscyt Osobowość Roku 2019 to możliwość wyróżnienia osób w sposób szczególnie przyczyniających się do rozwoju lokalnych społeczności w danych dziedzinach.

Zachęcamy Państwa do wsparcia naszych mieszkańców swoimi głosami, które można oddać:
- SMS-em o treści MDS.XXX (w miejscu XXX należy wpisać numer kandydata) na numer 72355 (cena 2,46 zł);
- kupnem prenumeraty na 5, 10 lub 50 dni, w zamian za co otrzymuje się kredyty, które można zamienić na głosy (1 kredyt = 1 głos).

Osoba, która wygra etap powiatowy, zostanie nominowana do etapu wojewódzkiego, a laureaci wśród wszystkich województw mierzyć się będą na szczeblu krajowym.

Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy sukcesu w plebiscycie!