89826602 195449528405990 7275943365592481792 nInformujemy, że w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem COVID-19 na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz mając na względzie zagrożenie dla mieszkańców Gminy Nasielsk, z dniem 16 marca 2020 r. do odwołania wprowadzamy ograniczenie dostępności Urzędu Miejskiego w Nasielsku oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku dla obywateli. Budynek stanowiący siedzibę Urzędu Miejskiego w Nasielsku oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku od dnia 16 marca 2020r. do odwołania pozostaje zamknięty dla obywateli.

Sprawy urzędowe w Urzędzie Miejskim w Nasielsku pozostają możliwe do załatwienia:

1) drogą korespondencyjną (pocztą tradycyjną),

2) drogą telefoniczną,

3) drogą elektroniczną:

a) za pośrednictwem poczty elektronicznej: Urząd Miejski w Nasielsku – , Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Nasielsku – ,

b) za pośrednictwem platformy ePUAP (Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej) -  adres skrytki: /umnasielsk/Skrytka lub /umnasielsk/SkrytkaESP.

Obsługa obywateli w siedzibie Urzędu Miejskiego w Nasielsku oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku ogranicza się wyłącznie do spraw niecierpiących zwłoki, wymagających osobistego stawiennictwa (np. wystawienie aktu zgonu, złożenie lub odbiór dowodu osobistego) – po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu sprawy z konkretnym pracownikiem.

Telefony do poszczególnych wydziałów znajdują się na stronie internetowej Urzędu, w zakładce kontakt -> https://nasielsk.pl/kontakt

Szczegóły zarządzenia poniżej:

Zarządzenie Nr 39/20 Burmistrza Nasielska z dnia 13 marca 2020r.