fundusze

Przypominamy, że 22 września (wtorek) w  godz. 10:00 - 13:00 w Urzędzie Miejskim odbędą się konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego. Każdy zainteresowany pozyskaniem dofinansowania na realizację własnych pomysłów będzie mógł dowiedzieć się więcej na temat funduszy unijnych na lata 2014-2020. Podczas spotkania zostaną omówione m.in., warunki oraz możliwości pozyskania dotacji. Wydarzenie odbędzie się w formie konsultacji bezpośrednich (indywidualnych) i będzie dedykowane zarówno przedsiębiorcom, osobom prywatnym, przedstawicielom organizacji pozarządowych oraz wszystkim zainteresowanym tematyką funduszy unijnych. Podczas spotkania  zostaną rozdane materiały informacyjno – promocyjne.

Z uwagi na panującą pandemię COVID-19 osoby, które będą chciały skorzystać z porady proszone są o wcześniejsze zapisanie się pod nr tel. /23/ 69 33 123.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców naszej gminy do skorzystania z porad ekspertów.

Więcej informacji można uzyskać w Referacie Promocji Gminy – tel. /23/ 69 33 123, e-mail: