Plakat NasielskNa prośbę MLKS Żbik Nasielsk informujemy, że w sobotę 25 sierpnia na Stadionie Miejskim w Nasielsku odbędzie się „Piknik Rodzinny w rytmie DISCO POLO”. Organizatorem pikniku jest MLKS Żbik Nasielsk, patronat objął Burmistrz Nasielska – Bogdan Ruszkowski. Partnerzy: SPZOZ w Nasielsku oraz ZGKiM w Nasielsku. Patronat medialny: „Życie Nasielska”.

Start o godz. 17.00, o godz. 17.15 pierwszy koncert – Atlantis. Około godz. 18.00 nastąpi rozdanie nagród za udział w Charytatywnym Turnieju Piłkarskim „GRAMY DLA WOJTUSIA” o Puchar Burmistrza Nasielska. Od godz. 18.30 kolejne koncerty: Marloo, Boombastic, Star Dance, Camel. O godz. 22.30 koncert gwiazdy wieczoru – JOKER. Piknik zakończy od godz. 23.30 zabawa taneczna z DJ Michałem MC.

Zapraszamy na Stadion Miejski w Nasielsku. Wstęp wolny!

Więcej informacji u Organizatora imprezy.