IMG 78268 grudnia br. w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Popowie Borowym odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego. Wydarzenie propagujące aktywną formę spędzania czasu wolnego skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu całej gminy cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Ostatecznie tabela zwycięzców przedstawiała się następująco:

Kategoria klas I-V

1. Kamila Mikulska

2. Kacper Żochowski

3. Bartłomiej Otoski

Kategoria klas VI-VIII

1.Natalia Żbikowska

2. Marcel Krzyżewski

3. Oliwia Mikucka

Kategoria AMATOR

Kobiety:

1. Natalia Mikulska

2. Katarzyna Charzyńska

3. Karolina Tracz

Mężczyźni:

1. Marcin Dudziec

2. Artur Piersa

3. Jacek Obidziński

Wśród gości turnieju znaleźli się m.in. Burmistrz Nasielska – Pan Bogdan Ruszkowski, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nasielsku – Pani Monika Nojbert, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Nasielsku- Pan Dariusz Kordowski, Radni Rady Miejskiej w Nasielsku:  Pan Michał Brodowski, Pan Rafał Dłutowski, Pan Tomasz Pietras, Pan Mirosław Świderski, Pan Dawid Domała oraz reprezentantka Polski w tenisie stołowym (wielokrotna  medalistka) Pani Iwona Żyła.

Honorowy patronat nad turniejem objął Burmistrz Nasielska Pan Bogdan Ruszkowski.