79599424 744411586061061 6697185643304321024 nW dniu 10 grudnia br. zakończyła się świąteczna zbiórka podarków dla dzieci z terenu gminy Nasielsk, której organizatorem była Pani Monika Nojbert - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Akcja zakończyła się ogromnym sukcesem, a jej efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania! Ilość zgromadzonych zabawek, przyborów szkolnych i słodyczy jest naprawdę imponująca. Dzięki Państwa niezwykłej ofiarności w tym roku świąteczne paczki z MOPS otrzyma ponad 100 osób!! To ponad dziesięć razy więcej niż w roku ubiegłym. W inicjatywę zaangażowały się wszystkie szkoły i przedszkola z terenu gminy Nasielsk. Bardzo pomogli druhowie z 1 Nasielskiej Drużyny Harcerskiej. Wielkie serce okazali również Radni Rady Miejskiej w Nasielsku. Ponadto Pan Dawid Domała przekazał do MOPS duży karton prezentów, które zebrał podczas własnej zbiórki.
Pracownicy MOPS to ludzie, którzy najlepiej znają potrzeby nasielskich rodzin. Już w najbliższych dniach, jako pomocnicy Św. Mikołaja dostarczą prezenty pod właściwe adresy. Z całą pewnością wywołają one uśmiech na twarzach wielu obdarowanych dzieci i ich rodziców. To właśnie dzięki Państwu „MIKOŁAJ PRZYCHODZI DO KAŻDEGO DZIECKA”!!!