IMG 989230 stycznia br., Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski przekazał na ręce Komendanta Komisariatu Policji w Nasielsku podinsp. Dariusza Leszczyńskiego kamizelki odblaskowe w ramach kontynuacji akcji „Warto powracać bezpiecznie”.

Przypomnijmy, że w Gminie Nasielsk w/w akcja trwa nieprzerwanie od 2015 roku, a jej głównym celem jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa rowerzystów i pieszych na drogach. W 2019 roku Burmistrz Nasielska wraz z młodszym aspirantem Radosławem Wasilewskim w ramach akcji „Warto powracać bezpiecznie” odwiedzili Samorządowe Przedszkole w Starych Pieścirogach, a także Żłobek Miejski oraz Samorządowe Przedszkole w Nasielsku. 6 lutego br. planowane są kolejne wizyty, tym razem przy dalszej współpracy z Komisariatem Policji w Nasielsku odwiedzimy niepubliczne przedszkola z terenu naszej gminy.