mzowsze czasopismoWiele dzieje się w społecznościach we wsiach, szczególnie tam, gdzie działają koła gospodyń wiejskich. To grupy, w których kumuluje się cała pozytywna energia. Widać to również na przykładzie kół gospodyń wiejskich funkcjonujących na terenie Gminy Nasielsk. Cieszymy się z takiej aktywnej działalności naszych wiejskich liderek i zapraszamy do dzielenia się z nami wszelkimi informacjami o wszystkim, co się u nich dzieje. Warto też, aby o ich aktywności mogli dowiedzieć się inni. Dlatego zachęcamy koła gospodyń wiejskich do nadsyłania zdjęć i przepisów na potrawy regionalne (mazowieckie – ale nie tylko) na adres mailowy: . Będzie nam wszystkim miło przeczytać przepis z naszej Gminy na łamach Pisma Samorządu Województwa Mazowieckiego „Mazowsze serce Polski”.