IMG 3727Od stycznia br., na terenie Gminy Nasielsk realizowane są bezpłatne szkolenia w ramach programu „Ja w Internecie”. Do tej pory w zajęciach uczestniczyło 60 osób w wieku powyżej 25 lat.

Zajęcia, których organem prowadzącym jest Gmina Nasielsk polegają na zwiększeniu kompetencji cyfrowych mieszkańców w ramach czterech bloków tematycznych: „Działam w mediach społecznościowych”, „Moje finanse i transakcje w sieci”, „Rodzic w Internecie” oraz „Rolnik w sieci”.

Program zarządzany przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, finansowany jest w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Działanie 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Operatorem środków jest Fundacja Legalna Kultura.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniami zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 23 69 33021