Julita

Miło nam poinformować, iż mieszkanka Gminy Nasielsk – Julita Sterbicka, reprezentująca obecnie klub AZS UW Warszawa, została nominowana do grona najlepszych futsalistek (piłkarek grających w hali) w sezonie 2019/2020. Redakcja strony internetowej tylkokobiecyfutbol.pl wraz z piłkarskimi ekspertami wybrała 12 wyróżniających się zawodniczek w przekroju całego sezonu halowego, a wśród nich również naszą Julitę.

Uważamy, że Julita w pełni zasłużyła na tytuł „Futsalistki Sezonu 2019/20”. W minionym sezonie w grudniu 2019 roku zdobyła ze swoją drużyną srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-18, do którego dołożyła wyróżnienia indywidualne – Zawodniczka Meczu Ćwierćfinałowego, Zawodniczka Meczu Finałowego oraz Najlepsza Strzelczyni Mistrzostw. Warto też przypomnieć, iż Julita – również dzięki głosom mieszkańców naszej Gminy – została najlepszą Futsalistką 2019 roku.

Plebiscyt na „Futsalistkę Sezonu 2019/20” odbywa się poprzez głosowanie internautów. Jak można zagłosować na Julitę? Wchodzimy na stronę https://tylkokobiecyfutbol.pl/?p=92959 , klikamy obok imienia i nazwiska „Julita Sterbicka” (na liście zawodniczek czwarta od góry), a następnie pod listą zawodniczek wciskamy przycisk „VOTE”.

Głosowanie trwa do 31 października do godziny 21:00!!!

UWAGA! Codziennie każdy z nas może oddać tylko jeden głos, ale z tego samego komputera (z tego samego adresu IP). Oznacza to, że jeśli od dziś będziemy oddawać codziennie głos na Julitę tylko z jednego komputera, to każdy z nas doda jej łącznie 38 głosów. Natomiast z różnych komputerów (z różnych adresów IP) możemy oddać codziennie więcej głosów.

Zachęcamy do oddawania głosów na naszą Julitę.