SSkanerUrza18090712270 1Szanowni Państwo, mijają cztery lata sprawowania przeze mnie, zaszczytnej funkcji Burmistrza Nasielska.  Dzięki ciężkiej i skutecznej pracy udało się zrealizować wiele przedsięwzięć, które na lepsze zmieniły Naszą Małą Ojczyznę. Pomimo ograniczeń budżetowych, podjęte przez nas działania dotyczyły prawie wszystkich możliwych obszarów. Wykonaliśmy inwestycje najbardziej oczekiwane przez mieszkańców (przedszkole wraz ze żłobkiem,  sieci kanalizacji sanitarnej i wodociągowej).  Jestem przekonany, że mieszkańcy dostrzegają pozytywne efekty naszych decyzji i zauważają jak zmienia się nasza gmina.

W ciągu ostatnich czterech lat przeznaczyliśmy na inwestycje 60 mln zł, w tym środki pozyskane stanowiły 25 mln zł. Udało nam się zrealizować 180 projektów od tych małych,  o których często zapominamy, po duże ułatwiające funkcjonowanie wszystkim mieszkańcom. Dorobek ostatnich lat wskazuje, że samorząd potrafi rozsądnie planować budżet i efektywnie wykorzystywać środki zewnętrzne, dzięki którym udało się zrealizować wiele zadań.

Więcej informacji znajdziecie Państwo poniżej.

www.nasielsk.pl/files/biuletyn_new_2808.pdf

Zapraszam do lektury,