tenis1W minioną niedzielę 30 września w budynku hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 odbył się "II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Nasielska". Zawody skierowane były do dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy.

Punktualnie o 9:00 rozpoczęto rozgrywki. Zawodnicy zostali przydzieleni do 3 grup, gdzie grano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Najlepsi awansowali do ścisłego finału, w którym wyłoniono trójkę najlepszych dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt wygrała Karpińska Oliwia przed Żbikowską Natalią i Ostrzeniewską Patrycją. Natomiast wśród chłopców bezkonkurencyjny okazał się Gnas Jakub przed Sokołowskim Sebastianem i Łępickim Igorem.
Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez Burmistrza Nasielska p. Bogdana Ruszkowskiego. Wręczenia nagród i dekoracji zawodników dokonali organizatorzy imprezy wraz z przybyłym Sekretarzem Gminy p. Markiem Maluchnikiem. Rozgrywkom towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera w duchu walki fair play.
Organizatorzy zapraszają już na kolejną cykliczną imprezę tj.: "II Turniej Badmintona o Puchar Burmistrza Nasielska". Więcej informacji niebawem.

Banaszkiewicz Marcin
Kosztowniak Piotr