IMG 65209 października br., w Niepublicznej Szkole Podstawowej Pod Fiołkami odbył się II Gminny Konkurs plastyczny dla dzieci z niepełnosprawnością. Wydarzenie pn. Nasielsk- „Podróż w moje wyśnione miasto” zorganizowane zostało pod patronatem Burmistrza Nasielska.

Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczyły nie tylko miejsca na podium, ale również liczne wyróżnienia.

Lista nagrodzonych:

miejsce I: Łukasz Matuszewski, Aleksandra Palacz, Artur Żbikowski,

miejsce II: Marcin Urbański, Oliwia Szydłowska, Wiktor Sosnowski,

miejsce III: Piotr Palacz, Zuzanna Włodarska,

wyróżnienia: Sylwia Czarnecka, Bartek Perkowski, Szymon Jerzy Banasiewicz, Wiktoria Darkowska, Julia Wronecka, Kamila Ciosek, Nikola Krupinska.

W wydarzeniu udział wziął Pan Andrzej Waldemar Kordulewski – Zastępca Burmistrza Nasielska, który pogratulował uczestnikom konkursu oraz w imieniu Burmistrza Nasielska złożył gronu pedagogicznemu szkoły serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.