70124758 643425239498481 7270093036019777536 nRelacja z Turnieju Piłki Nożnej objętego patronatem honorowym Burmistrza Nasielska, przygotowana przez OSP Psucin:

W Psucinie rozegrano I Turniej Piłki Nożnej ,,Strażacy i Przyjaciele" o Puchar Burmistrza Nasielska organizowany przez OSP Psucin.

W turnieju pomimo deszczowej pogody wystartowało siedem zespołów.  Turniej  rozgrywano systemem ligowym. Mecze stały na naprawdę wysokim poziomie. Triumfatorem okazała się drużyna ,,Grzmot Psucin",  która ostatecznie wyprzedziła drużyny z Krzyczek oraz OSP Pomiechówek.

Tabela końcowa turnieju:

1. Grzmot Psucin
  2. Krzyczki
  3. OSP Pomiechówek
  4. OSP Psucin
  5. OSP Nowy Dwór Maz.
  6. OSP Jackowo
  7. OSP Nasielsk

Puchar fair play za wzorową postawę na boisku, a także poza nim otrzymali piłkarze OSP Nowy Dwór Maz. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Pawła Gąsiorowskiego z drużyny Krzyczki zaś najlepszym bramkarzem jednogłośnie wybrano golkipera Grzmotu Psucin Adriana Cychowskiego.

Mamy nadzieję, że turniej ten wpisze się do corocznego kalendarza imprez organizowanych przez naszą miejscowość i z roku na rok będzie on cieszyć się coraz większym zainteresowaniem drużyn oraz kibiców.

Zarząd OSP Psucin pragnie podziękować za pomoc w organizacji turnieju  Burmistrzowi Nasielska Panu Bogdanowi Ruszkowskiemu oraz właścicielom sklepu ,,Guliwer" w Nasielsku.